VV Zeelandia Middelburg

0

Programma woensdag 22 maart

18.00 Serooskerke JO9-1-JO9-6

19.00 Luctor’88 MO13-1-MO13-2

Zaterdag 25 maart

8.45 JO11-4-Arnemuiden JO11-3

8.45 JO11-5-Arnemuiden JO11-4

8.45 JO11-8-Walcheren JO11-7

8.45 MO11-1-Terneuzen MO11-1

9.30 JO13-2-Goes JO13-1

9.30 JO11-1-RBC JO11-1

9.30 MO13-1-Unitas’30 MO13-1

10.00 JO10-1-HVV’24 JO10-1

10.00 JO9-3-VCK JO9-3

10.00 JO9-4-Kloetinge JO9-3

10.00 JO9-6-Serooskerke JO9-1

10.00 JO9-8-VCK JO9-2

10.00 JO7-1-RCS JO7-1

10.00 JO7-2-Jong Ambon JO7-1

10.00 JO7-3-GPC Vlissingen JO7-2

10.00 MO11-3-Krabbendijke MO11-2

11.15 JO17-1-Rood Wit W JO17-1

11.15 JO17-4-Bruse Boys JO17-1

11.15 JO15-2-Breskens/Schoondijke JO15-1

11.15 JO15-4-ST Cadzand/Groede JO15-1

11.15 JO13-3-Walcheren JO13-2

11.15 MO17-1-Roosendaal MO17-1

13.00 Zeelandia 2-GPC Vlissingen 3

13.00 JO17-3-Luctor’88 JO17-2

13.00 JO15-5-FC Dauwendaele JO15-2

13.00 JO15-7-ST HVV ’24/Clinge JO15-4

13.00 Zeelandia/Serooskerke VR2-Steen VR1

15.00 JO19-1-Tern.Boys JO19-1

15.00 JO19-2-ST Luctor’88/Heinkenszand JO19-1

15.00 JO19-3-Tern.Boys JO19-2

15.00 Zeelandia VR1-De Meeuwen VR1

8.30 Apollo’69 JO9-3G-JO9-10G

8.45 Walcheren JO11-5-JO11-7

8.45 Kloetinge JO9-1-JO9-1

8.45 GPC Vlissingen JO9-3-JO9-5

8.45 SSV’65 JO9-2-JO9-7

8.45 Vlissingen JO7-2-JO7-5

9.00 De Meeuwen JO7-1-JO7-4

9.30 Jong Ambon JO9-1-JO9-2

10.00 Baronie JO13-2-JO13-1

10.00 Arnemuiden JO13-2-JO13-4

10.00 Bevelanders JO11-1-JO11-2

10.00 Walcheren JO11-3-JO11-3

10.00 Bevelanders JO11-2G-JO11-6

10.00 Arnemuiden JO9-3G-JO9-9

10.00 FC Axel MO13-1-MO13-2

10.15 Oostkapelle JO15-1G-JO15-3

11.30 Virtus JO15-1-JO15-1

12.00 Krabbendijke/Waarde JO15-1-JO15-6

12.45 Luctor’88/Heinkenszand JO17-1-JO17-2

12.45 Kloetinge JO17-4-JO17-5

14.45 HVV’24/Clinge JO17-3-JO17-6

Zondag 26 maart

11.30 Zeelandia 2-Moerse Boys 3

11.30 Zeelandia 5-Zeeland Sport 3

14.30 Zeelandia 1-SC Kruisland 1

10.30 RCS 3-Zeelandia 4

10.30 Kwadendamme 2-Zeelandia 6

11.30 HVV’24 3-Zeelandia 3

Comments are closed.

Sport en Vereniging