Zondag de streekderby Virtus 1-Unitas’30 1

0

Uitslagen maandag 13 maart

JEKA JO17-2-Virtus JO17-1 0-0

Zaterdag 18 maart

Virtus G1G-MOC’17 G1 3-2

Virtus JO19-1-Tern.Boys JO19-1 2-0

Virtus JO17-1-SCO JO17-1 1-0

Prinsenland JO17-1-Virtus JO17-2 0-1

RCS JO15-1-Virtus JO15-1 3-4

Virtus JO15-2-BSC JO15-1 3-0

Virtus JO15-3-DIOZ JO15-1 5-1

Virtus JO15-4-MOC’17 JO15-5 3-2

Baronie JO15-11-Virtus JO15-5 4-4

Unitas JO13-1-Virtus JO13-1 0-5

HSC’28 JO13-1-Virtus JO13-2 1-0

Virtus JO13-3-SAB JO13-1 14-0

Virtus JO13-4-Victoria’03 JO13-3 2-3

Virtus JO11-1-Steenbergen JO11-1 0-7

Hoeven JO11-1-Virtus JO11-2 7-1

Victoria’03 JO11-2-Virtus JO11-3 2-2

Virtus JO11-4-MOC’17 JO11-4 3-1

Virtus JO9-2-Klundert JO9-1 0-7

Virtus JO9-3-Alliance JO9-2 0-4

SSW JO9-2-Virtus JO9-4 5-1

IFC MO17-1-Virtus MO17-1 3-1

Virtus MO15-1-VVR MO15-1 1-0

Zondag 19 maart

HVV’24 1-Virtus 1 5-0

HVV’24 2-Virtus 2 1-5

Virtus 3-Beek Vooruit 4 1-2

Virtus 4-Madese Boys 4 2-2

Virtus 5-DSE 5 0-5

SC Gastel VR1-Virtus VR1 3-0

Programma woensdag 22 maart

Rood Wit W JO15-2-JO15-5 19.30

Zaterdag 25 maart

Virtus G1G-SVG G2 11.15

Pelikaan JO19-1-Virtus JO19-1 12.30

Virtus JO19-2-SC Welberg JO19-1 11.00

Terheijden JO17-1-Virtus JO17-1 14.00

Virtus JO17-2-DEVO JO17-1 11.30

Virtus JO17-3-Schijf JO17-1 13.15

JO15-1-Zeelandia Middelb. JO15-1 11.30

RSV JO15-1-Virtus JO15-2 13.00

Sprundel JO15-2-Virtus JO15-4 11.15

Virtus JO15-5-Internos JO15-4 08.45

Virtus JO13-1-De Alblas JO13-1 10.15

Virtus JO13-2-NSV JO13-1 08.45

Beek Vooruit JO13-6-Virtus JO13-3 08.30

Unitas’30 JO13-6-Virtus JO13-4 14.15

Kogelvangers JO11-1-Virtus JO11-1 10.30

Virtus JO11-2-Roosendaal JO11-3 10.00

DHV JO11-1-Virtus JO11-4 11.30

Virtus JO11-5G-WDS’19 JO11-2 08.45

Virtus JO11-6-Roosendaal JO11-11 08.45

Virtus JO9-1-BSC JO9-1 08.45

BSC JO9-2-Virtus JO9-3 11.00

Virtus JO9-4-Oranje Wit JO9-11 10.00

Virtus MO17-1-Kloetinge MO17-1 13.15

DVVC MO15-1-Virtus MO15-1 14.00

Virtus JO7-1-SCO JO7-1 11.15

Zondag 26 maart

Virtus 1-Unitas’30 1 14.30

Virtus 2-Steenbergen 2 12.00

Roosendaal 5-Virtus 3 09.30

Right’Oh 4-Virtus 4 11.00

SC Emma 5-Virtus 5 11.00

Virtus VR1-Rimboe VR1 10.00

Comments are closed.

Sport en Vereniging