vv Prinsenland

0

Uitslagen woensdag 27 september:

JO15-2-s.c. Welberg JO15-1G 6-5

Prinsenland VR1-Zwaluwe VR1 1-5

Donderdag 28 september veteranen

Halsteren VE2-Prinsenland VE1 4-1

Prinsenland VE2-Zwaluwe VE1 11- 1

Zaterdag 30 september

Senioren

Prinsenland-Serooskerke 3-3

Prinsenland 2-Pelikaan 4 5-1

s.c. Gastel 2-Prinsenland 3 2-2

Pelikaan 7-Prinsenland 4 6-1

V.V.C’68 4-Prinsenland 5 6-2

R.F.C. VR1-Prinsenland VR1 4-0

Jeugd

Alliance JO17-2-JO17-1 1-7

JO17-2-Roosendaal JO17-6 8-2

De Fendert JO15-2-JO15-2 5-2

JO13-1-Halsteren JO13-3 3-1

JO13-2 -vrij

JO13-3-Noordhoek JO13-1G1 3-0

JO11-1-T.S.C. JO11-3 0-7

JO11-2-V.V.C.’68 JO11-1 5-0

Unitas’30 JO11-8-JO11-3 8-2

JO9-1-Roosendaal JO9-3 2-11

JO9-2-Grenswachters JO9-1 11-2

Dioz JO9-1-JO9-3 1-7

S.P.S./ StavenisseJO91G-JO9-4 3-4

Moerse Boys JO9-3M-JO9-5M 2-14

JO7-1-Roosendaal JO7-2 14-2

ST Schijf / NSV MO17-1-MO17-1 0-11

MO15-1-Unitas’30 MO15-2 3-0

ST Pr’land/Schutters MO13-1-MOC’17-MO13-2 4-2

Terneuzen MO11-1-MO11-1 2-1

Programma

Donderdag 5 oktober

Prinsenland VE1-Vrederust VE1 a.20.30u.

Steenbergen VE1-Prinsenland VE2 a.20.30u.

Prinsenland JO11-2-Wernhout JO11-1 a.19.00u.

Zaterdag 7 oktober

Senioren

D.B.G.C.-Prinsenland v.12.45u.

Wieldrecht 3-Prinsenland 2 v.12.30u.

S.P.S. 2-Prinsenland 3 v.12.45u.

Prinsenland 4-EBOH 4 a.14.30u.

Prinsenland 5 -Halsteren 3 a.14.30u.

Prinsenland VR1-G.S.C./O.D.S.a.12.00u.

Jeugd

JO17-1-Meto JO17-1 a.10.00u.

Halsteren JO17-3-JO17-2 v.12.00u.

JO15-1-Cluzona JO15-1 a.11.00u.

JO15-2-N.S.V. JO15-1 a.11.00u.

Steenbergen JO13-2-JO13-1 v.8.45u.

JO13-2-Kapelle JO13-3 a.9.30u.

JO13-3-Oranje Blauw JO13-1G a.9.30u.

Madese Boys JO11-3-JO11-1 v.7.45u.

JO11-2-Steenbergen JO11-2 a.9.45u.

JO11-3-De Schutters JO11-1 a.8.30u.

JO9-1-Virtus JO9-1 a.8.30u

Wedstrijd voor JO9-2 vervallen.

Noordhoek JO9-1-JO9-3 v.8.30u.

JO9-4-N.V.S. JO9-3 a.8.30u.

JO9-5M-Gloria UC JO9-4M a.9.45u.

Klundert JO7-2-JO7-1 v.8.00u.

JO7-2-vrij

MO17-1-Roosendaal MO17-2 a.13.15u.

Vosmeer MO15-1-MO15-1 v.9.45u.

Moerse Boys MO13-1-ST Pr’land / Schutters MO13-1 v.7.30u.

MO11-1-Veere MO11-1 a.9.45u.

Donderdag 12 oktober

Prinsenland VE2-Kogelvangers VE1 a. 20.00u.

Comments are closed.

Sport en Vereniging